Şifremi Unuttum

SesliSohbet
Kalan Süre :
Reklamı Geç
SesliSohbet

IMDB:

Yorum yapılmamış

Bu Film 2.461 Kez izlendi

Küçük Vahşiler – Little Savages 2016
720p

İMDB 6.0/10 Daha önce Rumors Of Wars ve The Griddle House gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Paul Tomborello yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Adam Hicks, Jamie Kennedy, Leigh-Allyn Baker, Kenton Duty, Katherine Mcnamara rol almaktadır.Culver adında büyüleyici bir göl kasabasını ziyarete gelen küçük bir çocuk ve ablası, kasabanın zorba çocukları ile başa çıkmaya çalışmaktadır. Tüm çocuklar, bir zamanlar civarda saklanan bir defineyi bulmaya çalışırken, birbirlerine karşı da bir yarış vereceklerdir.
Küçük Vahşiler – Little Savages izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Küçük Vahşiler – Little Savages Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.
Küçük Vahşiler – Little Savages tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Küçük Vahşiler – Little Savages filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Küçük Vahşiler – Little Savages full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin ? SevdaNehri.com iyi seyirler diler.

Benzer Filmler

Film izle, Filmi Full izle, En iyi Filmleri izle

En Çok izlenenler Filmler
RSS | Sitemap | Aslan_Gibi
alexa